• Subpagina Banner 2

Nieuwsbrief De Doelakkers

Nieuwsbrief De Doelakkers

Woensdag 27 juni

Zomervakantie

Vrijdag 6 juli start om 12.15 uur de zomervakantie. Wij wensen de kinderen en u als ouders een hele fijne vakantie en zien jullie graag op maandag 20 augustus weer terug op onze school.

Tevens wil ik iedereen bedanken voor het vertrouwen en de hulp die we dit schooljaar hebben ontvangen van u als ouders.​

Extra vrije dagen

​In een van de vorige nieuwsbrieven stond het vakantierooster voor komend schooljaar. We hebben als school ook nog een aantal studiedagen gepland. Op de volgende dagen zijn de kinderen vrij:

Dinsdagmiddag 30 oktober
Donderdag 6 december
Woensdag 13 februari
Woensdag 29 mei

Tevens is groep 2 t/m 4 op de volgende vrijdagen nog vrij:
Vrijdag 16 november
Vrijdag 7 december
Vrijdag 8 februari
Vrijdag 7 juni


Triathlon

Op zondag 7 oktober wordt er in Hilvarenbeek een mini-triathlon georganiseerd. Een triathlon is een combinatie van zwemmen-fietsen en hardlopen. De mini triathlon (1/16e) bestaat uit: 250 meter (10 banen) zwemmen, 10 km fietsen en 2,5 km lopen. Iedereen vanaf 10 jaar met een zwemdiploma mag meedoen! Hierbij zal het gaan om het genieten van een leuke sportieve uitdaging. Je snelheid is niet belangrijk, er zijn geen prijzen te winnen, je gaat voor je persoonlijke overwinning! Het zwemgedeelte is in het zwembad van het nieuwe sportcomplex aan de Roodloop. Naast een zwemdiploma heb je alleen nog een fiets nodig met goede remmen. Dit mag een racefiets, mountainbike of gewone fiets zijn.
Ben je geïnteresseerd in deze sportieve uitdaging kijk dan voor meer informatie op www.dokkelaers.nl en schrijf je in.

Afscheid groep 8

 Aanstaande dinsdag voert groep 8 de jaarlijkse musical weer op in CC Elckerlyc. De kinderen spelen overdag voor de groepen 1 t/m 7 en 's avonds voor de genodigden. Op donderdag nemen we op een spectaculaire manier afscheid van groep 8. U bent vanaf 15.15 uur van harte welkom op de speelplaats van onze school.

Jarigen deze periode

​Kjell Gr. 6
Svenja Gr. 6
Sue Ann Gr. 1-2a
Puck Gr. 4
Yumna Gr. 5
Sam Gr. 5
Suus Gr. 1-2b
Luuk Gr. 1-2b
Liz gr. 8
Gilles 1-2b
Lotte Gr. 3
Jaap Gr. 8
Jelle 1-2a
Joep Gr. 3
Arthur Gr. 8
Jelte Gr.3
Stijn Gr. 1-2a
Suus Gr. 5
Koen Gr. 4
Julot Gr. 6
Luuk Gr. 3
Sylke Gr. 5
Imke Gr. 6
Nienke Gr. 8
Isa Gr. 7
Britt Gr. 6
Denis Gr. 8
Job Gr. 3
Nelise Gr. 1-2b
Juffendag groep 1-2
Copyright 2015 De Doelakkers. Alle rechten voorbehouden.
Website gerealiseerd door: websitesvoorschool.nl